Угода користувача Золотий Кубок

В онлайн казино Золотий Кубок, взаємодія всіх зареєстрованих клієнтів та оператора державної грошової миттєвої лотереї здійснюється згідно користувацької угоди. Компанія здійснює свою діяльність за офіційною ліцензією, тому учасники також зобов’язуються дотримуватися чинних законів країни. На цій сторінці перераховані загальні правила та положення цієї угоди, з якими необхідно ознайомитися. При відвідуванні сайту (або його розділів) клієнт повинен ознайомитися з правилами відвідування сайту, політикою конфіденційності, з актуальними бонусними пропозиціями, правилами участі в акціях та розіграшах, умовами, пов'язаними з будь-яким видом рекламної діяльності. Надалі всі ці правила та їх положення іменуються як «Умови».

Пропонуємо детально ознайомитися з кожним розділом і, якщо виникнуть заперечення або ж Ви не готові прийняти умови угоди, просимо не реєструватися та не створювати аккаунт, а в подальшому утриматися від відвідування сайту. Якщо ж бажаєте користуватися ігровими пропозиціями та бонусами, це означає Вашу згоду з усіма пунктами цієї «Умови». Погоджуючись з умовами, Ви пов'язуєте себе певними зобов'язаннями і даєте свою згоду і гарантуєте виконання наступних вимог:

 • Відвідувач є при здоровому розумі, здатний відповідати за свої дії та вчинки і досяг повноліття. На момент створення профілю гравцю має бути повних 18 (чи більше) років.
 • Вся особиста інформація, додана в анкету або зазначена при проведенні транзакцій, повинна бути дійсна і актуальна. Необхідно надати достовірну і повну інформацію про банківські картки або по інших платіжних рахунках, за допомогою яких буде поповнюватися депозит і виводитимуться грошові кошти.
 • Якщо будь-які персональні дані зазнали змін, необхідно повідомити про це оператора клубу.
 • У будь-який час користувачу може прийти запит на копію картки, зроблену з обох сторін, яка використовується для проведення фінансових операцій. Відповідно до вимог та умов безпеки, потрібно прикрити код CVV, який знаходиться на тильній стороні картки, і перший-другий блоки цифр номера. Залежно від результатів перевірки, користувачу буде дозволено або заборонено надалі використовувати цю банківську карту для поповнення депозиту. Додатково можуть бути витребувані документи для більш детальної перевірки даних кредитної картки.
 • У тих випадках, коли особиста інформація не відповідає дійсності (є завідомо неправдивою, неточною або неповною), Угода вважається порушеною, і аккаунт гравця буде заблокований.
 • Забороняється повідомляти або передавати пароль від аккаунта стороннім особам (не виключаючи родичів та знайомих), а також надавати ідентифікаційну інформацію для доступу до сайту клуба. Профіль гравця призначений тільки для особистого використання, забороняється повідомляти пароль (або логін) до облікового запису стороннім. Потрібно вжити всіх заходів задля збереження конфіденційності цієї інформації.
 • Необхідно стежити за тим, щоб на персональному комп'ютері, з якого відбуватиметься вхід на сайт, його аккаунт не був зламаний за допомогою шкідливих програм. Власник профілю несе повну відповідальність за безпеку аккаунта на особистому комп'ютері або в місці, з якого здійснювався вихід в мережу Інтернет.
 • Гравець погоджується з тим, що йому повністю зрозумілі правила і принципи використання сайту.
 • Користувач погоджується з тим, що відвідування сайту і участь в акціях відбувається за його особистим бажанням, а також з усією мірою відповідальності розуміє про ризики втрати власних грошових коштів.
 • Оператор не надає жодних юридичних консультацій та правової допомоги, що знаходиться поза межами його обов’язків.
 • За реєстрацію профілю і поповнення рахунку вся відповідальність лежить на гравцеві. Він персонально відповідає за складання звітності для державних податкових органів з метою оподаткування отриманих ним виграшів згідно чинного законодавства.
 • Клієнт дає свою згоду на публікацію його імені (нікнейму) і суми виграшу в соціальних мережах або на партнерських веб-сайтах.
 • Відповідальність за отримання дозволу доступу інтернет-провайдерів і телекомунікаційних служб, необхідних для зв'язку з сайтом клуба, цілковито бере на себе користувач.

Користувач поінформований і зобов'язується не створювати на сайті більше одного облікового запису. У випадки порушення цієї умови оператор має право заблокувати всі нові акаунти і заморозити всі грошові кошти, отримані з їх допомогою.

Правила використання матеріалів, що подані на сайті

Вся інформація, що розміщена на сайті nationallottery.com.ua, повністю належить nationallottery.com.ua на законних умовах. До інформації відноситься:

 • Будь-яке відео чи зображення. Серед них: картинки, банери, логотипи, іконки, фавікон і т.п.
 • Тексти, зокрема, описи, новини, угода користувача.
 • Унікальні акційні пропозиції (їх описи), включаючи турніри, квести, лотереї.

Всі перераховані вище приклади текстового та візуального контенту не є повним переліком. Їх копіювання та будь-які види використання заборонені відповідно до авторських прав, так як контент належать порталу.

Правила та умови

У тексті угоди можуть зустрічатися та використовуватися такі позначення та терміни:

Аккаунт — профіль, який містить особисті дані користувача, історію всіх його фінансових операцій, основний та бонусний рахунки, ID, засоби введення і виведення грошових коштів і виходу з системи.

Активний бонус — стан бонусного рахунку, сума грошових коштів на якому більше ніж 0.

Бонус — додаткові заохочення, котрі нараховуються на бонусний рахунок гравця.

Бонусний рахунок — певна сума в грошовому еквіваленті. Використовувати її можна тільки для купівлі лотерейних білетів, виконуючи умови оператора. При виведенні грошових виграшів, отриманих за допомогою бонусів, необхідно виконати додаткові вимоги по відіграшу.

Вейджер — множник (цифровий коефіцієнт), який вказує на яку суму необхідно придбати лотерейних квитків, щоб відіграти та вивести бонусні кошти.

Депозит — поповнення основного особового рахунку гравця.

Кешбек — певна сума, яка може бути повернута на основний або бонусний баланс гравця, з урахуванням виконання вказаних умов.

Лотерея — державна грошова миттєва безтиражна лотерея Золотий Кубок.

Лотерейна система — системна програма, у якій ведеться облік і знаходиться вся інформація про поширення та розіграші лотереї.

Основний баланс — грошова сума, призначена для купівлі лотерейних білетів. Кредити з основного балансу гравця виводяться ним без будь-яких додаткових умов.

Відіграш — певна сума, на яку гравець зобов’язаний купити лотерейні білети, і тільки після цього отримує можливість перевести бонусні кредити на основний баланс.

Користувач (гравець) — фізична особа, яка зареєструвалася на сайті державної миттєвої лотереї.

Програма лояльності — довгострокове співробітництво оператора і користувача, завдяки якому останній може отримувати різноманітні заохочення.

Сайт — офіційний інтернет-портал державної грошової миттєвої безтиражної лотереї

Ставка — певна грошова сума, яка списується з основного рахунку при купівлі лотерейних білетів.

Платіжна система — електронна платіжна система, за допомогою якої проводяться безготівкові розрахунки між інтернет-користувачами і компаніями, що надають послуги в мережі Інтернет.

1. Правові вимоги

1.1. Неповнолітнім особам, які не досягли 18-річного віку, заборонено користуватися порталом. Адміністратори мають повне право вимагати будь-які документи, які можуть підтвердити вік гравця. Це правило викликано суворою забороною на користування порталом особами, які не досягли повноліття. Обхід (невиконання) цього правила вважається одним із найсуворіших порушень угоди. Аккаунт користувача може бути тимчасово заблокований до того часу, поки не будуть надані документи, які вказують що вік гравця більше 18 років.

1.2. Погоджуючись з умовами користувальницької Угоди, гравець розуміє, що оператор може проводити перевірки для підтвердження особистості, контактної та платіжної інформації користувача.

1.3. Під час проведення перевірок тимчасово обмежується можливість виведення грошових виграшів гравцем.

1.4. При наданні неправдивої інформації, яка є неточною або неповною, адміністратори мають право негайно заблокувати аккаунт та/або відмовити користувачу в наданні послуг та будь-яких інших дій.

1.5. Користувач зобов'язаний періодично перечитувати умови Угоди, так як оператор залишає за собою право в будь-який час і без отримання попередньої згоди другої сторони вносити поправки і зміни. Якщо такі зміни не влаштовують клієнта, він має повне право припинити користування послугами та/або видалити акаунт з сайту. Користування порталом після дати набрання чинності нових змін автоматично вважається згодою і прийняттям внесених поправок.

2. Реєстрація на сайті

2.1. При реєстрації потрібно вказати свою адресу електронної пошти і пароль. Для використання всього функціоналу клубу, необхідно заповнити всі відповідні поля у вкладці «Кабінет», звертаючи увагу на п.1.4 цієї угоди.

2.2. Переходом до розділу «Реєстрація» користувач підтверджує, що він ознайомлений та приймає умови Угоди і готовий до їх беззастережного виконання.

2.3. Користувач зобов'язується одноосібно користуватися акаунтом і виключити можливість доступу до нього сторонніх осіб. Своєю чергою оператор не несе відповідальності, якщо пароль чи обліковий запис буде використаний несанкціоновано, через що користувач може зазнати збитків.

2.4. Необхідно зберігати персональні реєстраційні дані поза межами доступу до них сторонніх осіб.

2.5. Користувач може використовувати спеціальний сервіс для відновлення (заміни) пароля.

2.6. Оператор передбачає, що всі дії, які відбуваються безпосередньо у профілі (поповнення депозиту, виведення виграшів), усвідомлено виконуються користувачем.

2.7. При користуванні акаунтом без відома власника, користувач повинен в короткий термін будь-яким доступним способом повідомити адміністрацію про неправомірне використання сторонніми особами облікового запису. Після отримання інформації, адміністрація закриває акаунт до моменту зняття блокування верифікованим власником. Гральний заклад не несе відповідальності за дії сторонніх осіб, здійснені до моменту блокування облікового запису.

2.8. Фізична особа може зареєструвати на сайті тільки один акаунт. Реєстрація загального профілю на одну сім'ю, конкретний комп'ютер або мобільний пристрій, а також на онлайн-гаманець в платіжній системі або на банківську карту суворо забороняється.

2.9. При виявленні порушень п.2.8 оператор негайно блокує бонусні кредити і не розглядає заявки на їх активацію. Оператор залишає за собою право заблокувати аккаунт та/або відмовити користувачу у наданні послуг.

2.10. Оператори служби технічної підтримки мають право витребувати документи, що підтверджують достовірність інформації, яка відображена у профілі гравця. Якщо необхідні документи не будуть надані, дія облікового запису тимчасово припиняється. Якщо необхідні документи не будуть надані і надалі, обліковий запис остаточно блокується оператором.

3. Рахунки (баланси) користувача

3.1. В особистому профілі гравця можуть бути два баланси – основний та бонусний. На обидва можуть як надходити, так і списуватися кошти. На основному балансі користувачу доступні такі операції:

 • поповнення рахунку;
 • виграші у лотереї;
 • анулювання виплат;
 • купівля лотерейних білетів (ставки);
 • виведення грошових виграшів.

На додатковому (бонусному) рахунку гравцеві доступні такі дії та операції:

 • активування бонусів;
 • виграші у лотереї;
 • відігрування бонусів згідно вказаного вейджеру;
 • отримання повернених коштів (кешбек);
 • виграші в акціях та інші спеціальні пропозиції з відіграшем.

З бонусного рахунку також можна робити ставки, так само як і з основного.

4. Поповнення рахунку та виведення виграшів

4.1. Відповідно до обраного методу внесення коштів на власний рахунок, встановлена ​​максимальна і мінімальна суми депозиту. Інформація про ці обмеження розміщена в розділі «Методи оплати».

4.2. При поповненні основного рахунку користувач повинен чітко дотримуватися всіх інструкцій, враховувати заборони і обмеження, які передбачені інструкціями в розділі поповнення депозиту. При недотриманні інструкцій користувачем оператор не несе жодної відповідальності за не перераховані грошові кошти.

4.3. Поповнення депозиту рекомендується проводити з власної банківської картки користувача, телефону або зі свого рахунку в платіжній інтернет-системі. Не рекомендується використання корпоративних банківських карт і поповнення депозиту сторонніми особами.

4.4. Якщо поповнення депозиту здійснюється з кредитної картки користувача, операції здійснюються в режимі реального часу. З огляду на те, що всі транзакції проводяться через програмне забезпечення фінансових партнерів, оператор не гарантує миттєве і безперебійне перерахування коштів.

4.5. Можуть бути списані некоректно нараховані кошти, що надійшли в результаті збою роботи систем забезпечення порталу та його партнерів. Оператор зобов'язується протягом семиденного терміну відшкодувати всі некоректно списані і не нараховані кошти.

4.6. Виведення коштів здійснюється тільки з основного балансу гравця.

4.7. Після подачі заявки на виведення, сума виграшу буде переведена на активи, зазначені гравцем в заявці. Потрібно перевірити всі реквізити до моменту початку обробки заявки.

4.8. Процедура розгляду заявок на виведення грошових коштів проводиться на сайті цілодобово і без вихідних. Якщо до користувача немає додаткових вимог і заявка оформлена коректно, виплати виграшів здійснюються протягом трьох годин. Терміни надходження грошових коштів на банківську карту можуть бути встановлені від 1 до 6 робочих днів і залежать від обраного способу виведення.

4.9. Передбачено три типи статусів запитів:

 1. «В обробці» – заявка подана і чекає обробки;
 2. «Закрита» – після обробки запиту кошти переведені на реквізити, зазначені користувачем;
 3. «Скасовано» – запит скасований користувачем, платіжною системою або адміністрацією порталу.

Після скасування грошові кошти повертаються на основний баланс гравця.

4.10. Виграші нараховуються у національній валюті і методом, зазначеним гравцем при реєстрації. Якщо транзакцію неможливо провести з технічних причин або внаслідок фінансових обмежень, адміністрація залишає за собою право зміни термінів і способів проведення виплат.

4.11. Комісія на фінансові операції не накладається. Однак комісія за транзакції може бути передбачена банківськими організаціями та платіжними системами, за допомогою яких здійснюється поповнення.

4.12. Після проведення виплати користувачу може надійти повідомлення.

4.13. На грошові кошти, які знаходяться на основному рахунку, не нараховуються відсотки. На нього також не діють методи страхування та гарантії системи страхування вкладів та інших систем страхування.

4.14. У разі виникнення підозри, що поповнення проводилося шахрайським способом, адміністрація блокує акаунт і анулює депозити і виплати. Оператор має право повідомити відповідні органи про вчинення шахрайських дій.

4.15. Оператор залишає за собою право проводити верифікацію акаунта для виключення вчинення порушень при виведенні виграних коштів.

4.16. Користувач зобов’язаний надати для верифікації всі необхідні документи, затребувані операторами служби техпідтримки.

4.17. Якщо сума виведених коштів менша за 300 грн., нараховується комісія в розмірі 1% + 2 грн.

4.18. При виведенні користувачем виграних коштів, якщо сума придбаних лотерейних квитків була меншою від суми внесених коштів, оператор має право нараховувати додаткову комісію в розмірі витрат на проведення платежу.

5. Бонусна політика клуба

5.1. Загальні правила:

5.1.1. Кожна бонусна пропозиція містить додаткові правила і умови. Ознайомитися з ними можна на промо-сторінці кожного окремо взятого бонусу або акції. В цьому розділі зібрані загальні правила і умови участі в бонусній програмі.

5.1.2. Бонусні кошти пропонуються користувачеві виключно на розсуд адміністрації.

5.1.3. Участь в бонусній програмі, акціях та спеціальних пропозиціях є добровільною і не нав'язується оператором.

5.1.4. Поточні акції та бонусні пропозиції можуть бути скасовані без попередження.

5.1.5. Беручи участь в бонусній програмі користувач підтверджує, що ознайомлений з правилами і готовий їх беззастережно виконувати.

5.2. Основні правила:

5.2.1. Один аккаунт дозволяє одночасне використання тільки одного активного бонуса.

5.2.2. Бонуси (бонусні кошти) переводяться на спеціальний рахунок і зберігаються окремо від основних грошових коштів.

5.2.3. Купівля лотерейного білета здійснюється за допомогою основного рахунку. Якщо коштів недостатньо, його вартість списується з бонусного.

5.2.4. За наявності активного бонуса все виграші зараховуються на бонусний рахунок.

5.2.5. Для виведення виграшів і бонусів необхідно виконати всі умови по їх відіграшу.

5.2.6. Після виконання умов відіграшу грошові кошти автоматично переводяться на основний рахунок, і вивести їх можна в будь-який час.

5.2.7. Якщо сума виграшу обмежена, після відіграшу бонусу максимально допустима сума виграшу списується з бонусного рахунку і переходить на основний. Кошти, що залишилися списуються.

5.2.8. Активний бонус припиняє свою дію і не підлягає відіграшу, якщо бонусний баланс становить менше 0,5 UAH.

5.3. Категорії бонусів

5.3.1. Бонуси розділені на три категорії:

 1. Активний — бонусні кошти зараховані на баланс, але він ще не відіграний. Депозит, зроблений під бонусні кошти і будь-які виграші, не може виводитися.
 2. Відіграний — коли відіграш виконаний у повному обсязі. Грошові кошти перераховані на основний рахунок і можуть бути виведені в будь-який час.
 3. Скасовано — якщо користувач подав запит на виведення грошових коштів до виконання відіграшу (або самостійно скасував бонус в акаунті), бонус може бути скасований і видалений з бонусного рахунку.

5.4. Умови відіграшу

5.4.1. Під поняттям «відіграш бонуса» мається на увазі купівля користувачем лотерейних білетів на певну суму для виведення бонусу і переводу виграшу на основний рахунок.

5.4.2. Для відіграшу призначається вейджер – множник (коефіцієнт) до суми бонусу або до суми бонусу і внесеного депозиту. Якщо для відіграшу призначений вейджер 20, це означає, що сума депозиту і бонусу повинна бути поставлена ​​(у вигляді грошових ставок) не менше 20 разів. Після виконання цієї умови грошові кошти з бонусного рахунку переходять на основний.

5.4.3. У своєму профілі користувач може контролювати і перевіряти відіграш бонусу в будь-який час.

5.4.4. Для відіграшу бонусу користувач може внести депозит.

5.4.5. Адміністрація залишає за собою право обмежувати розмір ставки для відіграшу, що прописується на сторінці з описом бонусу. Ставки, що перевищують ліміт, не враховуються.

5.5. Виведення коштів за наявності активного бонусу

5.5.1. Після відіграшу бонусу кредити автоматично зараховуються на основний баланс і можуть бути виведені в будь-який час.

5.5.2. Бонуси не виводяться до моменту виконання відіграшу.

5.5.3. З основного балансу можна виводити виграші в будь-який момент. Однак за наявності активного бонуса подача запиту на виведення неможлива до відіграшу.

5.6. Порушення умов використання бонусів

5.6.1. Адміністрація має право відмовити деяким користувачам в участі в бонусних пропозиціях та акціях без пояснення причин.

5.6.2. Якщо бонус і промокод для його активації надається для конкретного власника аккаунта, то його передача іншим користувачам забороняється.

5.6.3. Слід враховувати, що номер телефону, вказаний в профілі має бути дійсним і активним. Відсутність зв'язку з може призвести до скасування бонусів і блокування облікового запису.

6. Незаконна діяльність, шахрайство, змова

6.1. Нижче наведені заборонені види діяльності, здійснення яких розцінюється як грубе порушення цієї угоди:

 • передача інформації по авторизації стороннім особам;
 • будь-які протизаконні дії;
 • використання шкідливих програм, помилок системи і ботів, шахрайство;
 • незаконне використання викрадених банківських карток для поповнення депозиту;
 • діяльність, яка може спричинити кримінально-кримінальну відповідальність – відмивання грошей та інші види шахрайства;
 • злочинна змова з іншими особами під час гри.

Якщо з'явиться підозра, що користувач навмисно зловживає бонусами, оператор має право відкласти або скасувати виплату по виграшу, пов'язану з бонусом.

6.3. Адміністрація не несе відповідальності за збитки, отримані внаслідок шахрайських дій. Оператор використовує всі дозволені законом способи для виявлення осіб, які беруть участь в шахрайській змові і застосовує до них відповідних заходів.

6.4. Якщо стало відомо про змову інших учасників, користувач повинен повідомити про це службу техпідтримки, відправивши повідомлення на пошту.

6.5. При підозрі про шахрайську діяльність, оператор, без попередження обмежує доступ до сайту, блокує акаунт і звертається до правоохоронних органів. Оператор не несе відповідальності за компенсацію та повернення грошових коштів, що знаходяться на рахунках таких користувачів.

6.6. Категорично заборонено використовувати програмне забезпечення та послуги для ведення протиправної діяльності під час проведення транзакцій. Якщо факт такої діяльності буде встановлено, оператор має право заблокувати рахунок. У таких випадках користувач не може висувати жодних претензій.

7. Перелік заборонених дій

7.1. Заборонено звертатися в грубій формі до співробітників та відвідувачів, використовувати ненормативну лексику, спілкуватися з оператором в агресивній формі і образливій манері.

7.2. Забороняється редагувати і змінювати інформацію, розміщену на сайті. Заборонена розсилка спаму, завантаження шкідливих програм і будь-яка інша діяльність, яка може призвести до збою роботи ресурсу.

7.3. Без згоди адміністрації користувач не має права копіювати сайт або його сторінки. Контент використовується виключно в ігрових цілях.

7.4. Користувач зобов'язується не вчиняти дій, що призводять до злому і спроби заволодіти закритими даними, які спричиняють загрозу безпеці ресурсу. Оператор має право сповістити відповідні органи про протизаконні дії, заблокувати рахунок і закрити доступ до сайту.

7.5. Адміністрація не несе відповідальності і не відшкодовує збитки, пов'язані з технічними збоями, хакерськими і вірусними атаками, іншими діями, які призвели до збою роботи сайту.

8. Терміни дії договору і умови розірвання

8.1. Користувач залишає за собою право в будь-який момент заблокувати свій аккаунт, зробивши відповідний запит до служби підтримки.

8.2. Тільки після отримання повідомлення профіль вважається неактивним. До цього моменту відповідальність за всі дії, пов'язані з членством і рахунком, лежить на його власнику.

8.3. Після закриття акаунта сторони не пов'язані між собою будь-якими зобов'язаннями.

9. Помилки та збій системи

9.1. Оператор має право скасувати або обмежити будь-яку ставку.

9.2. Якщо на рахунок в результаті помилки інших гравців або збою системи були випадково зараховані кошти, які були використані для ставок, адміністрація має право анулювати ставки і виграші по ним. У випадки виплати виграшу за такі ставки, користувач зобов'язаний повернути ці кошти за першою ж вимогою оператора.

9.3. Адміністрація та співробітники, дистриб'ютори, філії, ліцензіати і дочірні підприємства не несуть відповідальності за витік і використання інформації, переданої через інтернет.

9.4. Збої, що виникли під час гри, оператор намагається усунути в найкоротші терміни. Оператор не несе відповідальності за якість роботи девайсів, які використовуються для входу та гри, а також за збої в роботі інтернет-провайдерів.

10. Відповідальність сторін

10.1. Користуватися порталом чи ні – це особисте рішення користувача і відповідальність за всі наступні дії і їх наслідки цілком лежить на ньому.

10.2. Оператор не надає ніяких додаткових гарантій, крім тих, які передбачені угодою і, тим самим, виключає свою відповідальність в межах, передбачених законом.

10.3. За правопорушення, збитки, втрати і збитки, які не можуть бути передбачені в даний момент, оператор відповідальності не несе.

10.4. Виключається відповідальність оператора за зміст ресурсів, до яких відкривається доступ за допомогою сайту.

11. Порушення умов Угоди

11.1. При порушенні умов угоди, що спричинило витрати оператора на відшкодування і судові позови, порушник зобов'язується відшкодувати всі витрати в повному обсязі.

11.2. Користувач дає згоду на відшкодування в повному обсязі всіх збитків, захищати інтереси співробітників і оператора, від зазіхань, відповідальності і витрат, що виникли в результаті:

11.2.1. порушення Угоди.

11.2.2. порушення прав третіх осіб.

11.2.3. передачі стороннім особам ідентифікаційних даних для авторизації, з його згоди або без неї.

11.3. Якщо умови були порушені, адміністрація має право:

 • вимагати негайного припинення дій, що порушують Угоду;
 • на деякий час призупинити роботу облікового запису;
 • заблокувати профіль без попередження;
 • утримати суму виграшів і бонусів, отриманих внаслідок таких дій.

11.4. При порушенні будь-якого пункту угоди, адміністрація має право видалити обліковий запис користувача.

12. Інтелектуальна власність та права на неї

12.1. Авторські права на сайт, його зміст та контент належать оператору.

12.2. Використання порталу не дає право на інтелектуальну власність, яка належить оператору або третій стороні.

12.3. Забороняється використання логотипів, товарного знака та інших промо-матеріалів, наявних на ресурсі.

13. Політика конфіденційності

13.1. Оператор зобов'язується обробляти персональні дані з дотриманням умов конфіденційності, виконувати всі вимоги коректного і належного користування ним.

13.2. Гравець дає згоду на обробку своїх персональних даних для цілей, позначених Угодою і для дотримання правових зобов'язань.

13.3. Користувач ознайомлений і дає згоду на обробку персональних даних і підтверджує, що ознайомлений з правилами їх використання. Оператор зобов'язується використовувати персональні дані відповідно до чинного законодавства.

13.4. Власник персональних даних має право:

13.4.1. Вимагати у оператора уточнення особистої інформації.

13.4.2. Користуватися правовим захистом і юридичною підтримкою, передбаченою законодавством, у разі некоректного використання особистих даних.

13.5. Оператор проводить обробку персональних даних: у рідкісних випадках особисті дані можуть бути передані адміністрації або співробітникам, за дотримання повної конфіденційності.

13.6. Можна відкликати заявку на згоду обробки особистих даних. Персональні дані видаляються з бази даних після письмового звернення користувача.

14. Претензії та скарги

14.1. При виникненні будь-яких претензій і скарг необхідно негайно скористатися допомогою служби підтримки.

14.3. Геймер усвідомлює, що кредити з основного рахунку можуть бути втрачені внаслідок технічного збою, хакерської атаки або помилки системи.

15. Непередбачувані обставини

15.1. У разі, коли невиконання зобов'язань прописаних в Угоді відбулися через непередбачені обставини: технічні збої, стихійні лиха, війни, громадські заворушення, з оператора знімається будь-яка відповідальність.

15.2. У період непередбачуваних обставин діяльність ресурсу призупиняється і діє відстрочка на виконання будь-яких зобов'язань. За можливості оператор зобов'язується вжити всіх заходів для виконання обов'язків перед користувачем.

16. Додаткові умови

16.1. Умови договору мають юридичну силу і в тому випадку, коли один з пунктів договору став недійсним і втратив актуальність. Неактуальна частина Угоди змінюється відповідно до встановлених правил.

16.2. Оператор не несе відповідальності за зміст інших ресурсів, посилання на які надаються в інформативних цілях, і перехід по ним є добровільним рішенням користувача.

16.3. Якщо оператор не зможе забезпечити виконання користувачем будь-якого із зобов'язань, або скористатися будь-яким із засобів правового захисту, на які має право, то це не слід розцінювати як відмову від цих засобів правового захисту або в якості причини, що звільняє користувача від виконання зобов'язань.